Pár slov o kosmetice

Maria Galland

Vše začalo soutěží krásy v Paříži, které se účastnila i mladičká studentka baletního umění Colette Pierret navzdory vůli svých rodičů. Použila tedy pseudonym Maria Galland.

Pod tímto jménem vyhrála a stala se MISS PARIS.

Ve světovém hlavním městě krásy a avantgardní tvořivosti - Paříži - o několik let později tato mladá žena udělala rozhodnutí, které jí změnilo život a nakonec úplně proměnilo také životy jiných lidí.

Maria Galland

Otevření apartmá v Paříži

Rozhodla se věnovat kráse a ve svém apartmá si otevřela skromné kosmetické poradenství.

V něm, přesně ve stylu města módy, nabízela péči, co byla každému doslova šita na míru. Není divu, že se tento koncept setkal s ohromným úspěchem a Madam Galland brzy založila speciální kosmetické laboratoře. A nedlouho poté si mohla přímo v srdci města v ulici Chateaubriand otevřít salón krásy, kde své služby a kosmetiku už nabízela pod jménem MARIA GALLAND PARIS.

V hloubi duše cítila, že každá žena  má svou vlastní jedinečnou energii, díky níž je krásná a září.Stalo se tedy jejím snem a posláním odhalovat energii krásy díky nové generaci odborně vytvořené kosmetiky pro péči o pleť.

V roce 1962 se díky spojení nejmodernějšího dermatologického výzkumu s nejsofistikovanějším kosmetickým uměním zrodila nová metoda Maria Galland a s ní úplně nová značka péče o krásu, která je až dodnes dostupná pouze v těch nejvybranějších salonech a lázních.

Po mnoha letech úspěchů se dnes pod názvem MARIA GALLAND PARIS provozuje ve více než 40 zemích světa na 10 000 salónů krásy, kosmetických studií, institutů a relaxačních lázní. Za tímto úspěchem stojí inovativní duch zakladatelky Madam Galland, který prestižní značku drží stále na špici kosmetického vývoje.

Paní Maria Galland, průkopnice jejímž cílem bylo odhalit krásu každé ženy bez ohledu na věk.Věřila,že kůže je mozaikou velmi rozličných potřeb, které musejí být naplňovány pomocí péče o krásu vytvořené na míru.

MARIA GALLAND PARIS je zkrátka jedinečná, náročná a vzácná. Stejně jako naše pleť!

Salon KROB'S

Pikrtova 1, Praha 4 Pankrác , 14000

Provozní doba

Po - So na objednání

Zavolejte mi

+420 606 248 435